O spoločnosti

MIRAFILM s.r.o je produkčná spoločnosť založená v roku 2007 pôsobiaca v oblasti televíznej a filmovej produkcie. Počas svojej činnosti MIRAFILM s.r.o. vyprodukovala množstvo prezentačných videofilmov, reklamných spotov, dabingov, televíznych programov, eventov aj hraných filmov i pri hľadaní lokácií.

Okrem toho spoločnosť rozšírila svoje aktivity aj do oblasti prenájmu kamerovej techniky a strižne /postprodukcie/.Našim klientom zabezpečujeme osvedčených profesionálnych režisérov, kameramanov, strihačov, zvukárov, produkčných podľa potreby a požiadaviek projektov, ktoré realizujú.

Ak je záujem, poskytujeme aj komplexné služby pri realizácii televíznych alebo dokumentárnych projektov. Scenáristickú, realizačnú prípravu, produkciu, postprodukciu až po výsledný nosič aj prezentáciu.

MIRAFILM s.r.o je spoločnosť,pôsobiaca na Slovensku, ktorá zastupuje profesionálnych a ojedinelých výtvarníkov /fotografov, sochárov, maliarov, grafikov atd. pri realizovaní výstav, prezentácií, a následne predaja a prenájmu umeleckých diel /RENT ART, SALE ART/.

Sesterská spoločnosť ilovefilm s.r.o. je novovzniknutá spoločnosť, ktorá je založená hlavne za účelom pomoci mladým začínajúcim absolventom a študentom umeleckých škol, ktorí sa chcú etablovať na mediálnom trhu.

V roku 2013 vzniklo aktivita STUDO V, na Vyšehradskej ulici 31, kde sa nachádza foto a dizajnové štúdio pre podporné činnosti v oblasti hranej tvorby ale zároven je to STUDIO “krásy” ktoré si svojou doplnkovou činnosťou svoju ekonomickú nezávislosť organizuje samostatne. V prípade potreby, dokážeme zabezpečiť vizážistov, stylistov, kaderníkov, masérov, pedikérky aj manikerky zabezpečiť pri výrobe spotov, hraných filmoch, módnych prehliadok, rôznych prezentácií, až po organizáciu svatieb a svadobných eventov.